2021.03.06 Szombat 17:00
NB I. Liga
:
  Gödöllői RC – Budaörsi DSE
Adventi vásár
2020.12.11. 16:12Csütörtökön, a Török Ignác Gimnázium tornatermének aulájában tartotta meg klubunk karácsonyi vásárát.
Csütörtökön, a Török Ignác Gimnázium tornatermének aulájában tartotta meg klubunk adventi vásárát, amelyen GRC-s emblémával ellátott ajándékokat vásárolhattak szurkolóink és sportolóink.


A program szigorú szabályok mentén zajlott, ezért a vásárlók egy előzetes beosztás alapján érkeztek. Elsőnek klubunk egykori utánpótlás- és felnőtt vezetőedzője, Szabados István tette tiszteletét, míg zárásként az U15 "B" csapat játékosai érkeztek. Ezúton is köszönjük az aktív részvételt szurkolóinknak, klubtagjainknak, sportolóinknak és a kedves szülőknek! Az ajándékcikkek eladásából befolyó összeget klubunk utánpótlására fordítjuk.
ADÓ 1 százalék!
TÁMOGATÓINKEGYÜTTMŰKÖDŐ PARTNEREINK