Gödöllői Röplabda Club

GRC a Sportszigeten

#általánoshír 2021.09.11

Klubunk szombat délelőtt a gödöllői Belvárosi Napok keretein belül megrendezett sportágválasztó rendezvényen, a Sportszigeten képviselte a városban immár 72 éves sportágat.

 

A Gödöllői Röplabda Club messze a legsikereresebb csapatsportág városunkban. Rengeteg gyerek érdeklődött a sportág iránt a szombati rendezvényen. Reméljük hamarosan méltó helyre kerül a röplabda Gödöllőn, mivel jelenleg Monoron játssza felnőtt bajnoki meccseit a GRC, és az up-nak is nehéz tartani a lépést a nagy és anyagilag jóval tehetősebb egyesületekkel szemben, akik évek óta elviszik legnagyobb tehetségeinket.

Ezúton is köszönjük az érdeklődéseket és továbbra is várjuk a 2012-13-as születésű lányokat az október 5-én induló kezdő csoportunkba!