Gödöllői Röplabda Club

Vecsey ezüst Hűvösvölgyben

#általánoshír 2021.06.27

Szombaton felnőtt női A-kategóriás ranglistapontszerző-versenyt rendeztek a hűvösvölgyi MESE-pályán. A 28 induló páros között 7 gödöllői érdekeltségű páros is volt.

Centeri Anna és Szatmári Csenge 5. lett az U14-esek között!

A legtovább közülük az országos bajnokság címvédője, VECSEY FANNI és ÓSSC-s párja, SZABÓ DOROTTYA jutott, akik egészen a döntőig meneteltek, de ott végül két szoros játszmában kikaptak a négyszeres bajnok Szombathelyi Szandrától, illetve párjától, Villám Lillától.

A GRC versenyzői közül CHOVÁN ÁGNES és GRACZA SÓTI FANNI, valamint MESTER ORSOLYA és SZÉLES-NEIZER LILI az 5., KASZÁS FLÓRA és MISKOLCZI LILLA, WINDISCH KINGA és az ÓSSC-s BALOGH BORBÁLA, VESZELI FANNI és a Beach Sportos PAP ZORKA, illetve TRENCSÉNYI BOGLÁRKA és a Kispest SE-s TÖRÖK MERCÉDESZ egyaránt a 17. helyen zárt.

Eközben a Pénzügyőr sporttelepén Kispest Open U14-es 4*-os versenyt rendeztek, amelyen SZATMÁRI CSENGE és az első strandröplabdaversenyén induló CENTERI ANNA képviselte színeinket és szerzett igen előkelő 5. helyezést.