2018.10.28 Vasárnap 11:30
Női NB II
:
Hercules SE - Penta-GRC
2018.10.28 Vasárnap 13:00
Férfi NB II
:
SZoESE - Penta-GRC
2018.10.28 Vasárnap 17:00
Női NB I. Liga
:
Penta-GRC - Balatonfüred

MÉRKŐZÉSEK




2018.10.28 Vasárnap 11:30Női NB IIHercules SE - Penta-GRC1039 Budapest, Bárczi Géza u. 2. (KLIK Bárczi Géza Általános Iskola Tornaterme)
2018.10.28 Vasárnap 13:00Férfi NB IISZoESE - Penta-GRC9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4. (ELTE Savaria Egyetemi Központ)
2018.10.28 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPenta-GRC - Balatonfüred2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2018.10.31 Szerda 19:00Magyar kupaPenta-GRC - Balatonfüred2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2018.11.04 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPalota - Penta-GRC1151 Budapest, Sződligeti u. 24-30.
2018.11.10 Szombat 17:00Férfi NB IIPenta-GRC - Fino Kaposvár2100 Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2018.11.11 Vasárnap 14:00Női NB IIKalocsai SE - Penta-GRC6300 Kalocsa, Martinovics u. 2. (Városi Sportcsarnok)
2018.11.11 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPenta-GRC - DVTK2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2018.11.17 Szombat 11:00Női NB IIPenta-GRC - Palota RSC2100 Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2018.11.18 Vasárnap 14:00Férfi NB IIDSE RA - Penta-GRC2400 Dunaújváros, Eszperantó út 4. (Városi Sportcsarnok)
2018.11.18 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPenta-GRC - MTK2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2018.11.24 Szombat 18:30Női NB IITFSE - Penta-GRC1123 Budapest, Győri út 13. (TF "D" Terem)
2018.11.25 Vasárnap 15:00Férfi NB IIPenta-GRC - Sümeg-Dabronc2100 Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2018.11.25 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPenta-GRC - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2018.12.01 Szombat 17:00Női NB I. LigaBudaörsi DSE - Penta-GRC2040 Budaörs, Szabadság út 162. (Illés Gyula Gimnázium)
2018.12.01 Szombat 17:00Férfi NB IIFelsővárosi Fésűs RAF - Penta-GRC8000 Székesfehérvár, Deák Ferenc utca 11. (Jáky József Szakközépiskola)
2018.12.02 Vasárnap 14:00Női NB IIPTE-PEAC - Penta-GRC7624 Pécs, Jakabhegyi út 6. (PTE ÁOK Mozgástani Intézet)
2018.12.08 Szombat 11:00Női NB IIPenta-GRC - Delta RSE2100 Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2018.12.08 Szombat 15:00Férfi NB IIPenta-GRC - SZESE Győr2100 Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2018.12.09 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPenta-GRC - TFSE2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2018.12.16 Vasárnap 18:00Női NB I. LigaBalatonfüred - Penta-GRC8230 Balatonfüred, Hősök tere 1. (Szent Benedek Gimnázium)
2019.01.06 Vasárnap 17:00Női NB I. LigaPenta-GRC - Palota2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1. (SZIE Sportcsarnok)
2019.01.13 Vasárnap 19:30Női NB I. LigaDVTK - Penta-GRC3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 19. (Generali Aréna)
NÉVADÓ FŐTÁMOGATÓNK



TÁMOGATÓINK