2019.10.19 Szombat 13:00
NB II. Kelet "B"
:
Kispest SE - Gödöllői RC
2019.10.20 Vasárnap 10:00
OMB - U13
:
I. osztály - Alapszakasz
2019.10.20 Vasárnap 18:00
NB I
:
Gödöllői RC - TFSE

MÉRKŐZÉSEK




2019.10.19 Szombat 13:00NB II. Kelet "B" Kispest SE - Gödöllői RCBudapest, Práter u. 11. (Szent Benedek Gimnázium)
2019.10.20 Vasárnap 10:00OMB - U13 I. osztály - AlapszakaszDunakeszi, Garas u. 26. (Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola)
2019.10.20 Vasárnap 18:00NB I Gödöllői RC - TFSEGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.10.26 Szombat 18:00NB I SzBBRA - Gödöllői RCBalatonfüred, Hősök tere 1. (Szent Benedek Gimnázium)
2019.10.27 Vasárnap 10:00OGYB I. oszt. Gödöllői RC - MTK BudapestGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2019.10.27 Vasárnap 14:30OGYB I. oszt. Gödöllői RC - SZRSE 1Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2019.10.27 Vasárnap 15:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - Fatum NyíregyházaGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.10.27 Vasárnap 17:30OGYB I. oszt. Gödöllői RC - Jászberényi RK 1Gödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2019.11.02 Szombat 18:00NB I Gödöllői RC - PalotaGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.11.03 Vasárnap 17:00NB II. Kelet "B" BVSC-Zugló - Gödöllői RCBudapest, Szőnyi út 2. (BVSC-Zugló Edzőcsarnok)
2019.11.09 Szombat 15:00NB I Eötvös DSE - Gödöllői RCDebrecen, Széchenyi u. 58.
2019.11.10 Vasárnap 16:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - DVTKGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2019.11.16 Szombat 18:00NB I Gödöllői RC - Budaörsi DSEGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.11.17 Vasárnap 17:00NB II. Kelet "B" Hercules - Gödöllői RCBudapest, Práter u. 11. (Szent Benedek Gimnázium)
2019.11.23 Szombat 18:00NB I Gödöllői RC - DVTK FUXGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.11.24 Vasárnap 16:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - Miskolci VSCGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2019.11.30 Szombat 18:00NB I Gödöllői RC - MÁV Előre-BERICAPGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.12.01 Vasárnap 16:00NB II. Kelet "B" VRCK - Gödöllői RCKazincbarcika, Lini István tér 4. (Városi Tornacsarnok)
2019.12.07 Szombat 18:00NB I TFSE - Gödöllői RCBudapest, Győri út 13. (TF "D" terem)
2019.12.13 Péntek 19:00NB I Gödöllői RC - SzBBRAGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2019.12.15 Vasárnap 14:00NB II. Kelet "B" DEAC - Gödöllői RCDebrecen, Egyetem tér 1. (DESOP Sportcsarnok)
2019.12.21 Szombat 13:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - Kispest SEGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2020.01.05 Vasárnap 15:00NB II. Kelet "B" Fatum Nyíregyháza - Gödöllői RCNyíregyháza, Epreskert u. 10. (Bem József Gimnázium)
2020.01.11 Szombat 17:00NB I Palota - Gödöllői RCBudapest, Sződligeti út 24-30.
2020.01.12 Vasárnap 16:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - BVSC-ZuglóGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2020.01.18 Szombat 18:00NB I Gödöllői RC - Eötvös DSEGödöllő, Páter Károly u. 1. (egyetemi csarnok)
2020.01.19 Vasárnap 15:00NB II. Kelet "B" DVTK - Gödöllői RCMiskolc, Didák utca 5. (Földes Ferenc Gimnázium)
2020.01.25 Szombat 18:30NB I Budaörsi DSE - Gödöllői RCBudaörs, Szabadság út 162. (Aramis csarnok)
2020.01.26 Vasárnap 16:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - Hercules SEGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
2020.02.01 Szombat 18:30NB I DVTK FUX - Gödöllői RCMiskolc, Görgey Artúr u. 19. (Generali Aréna)
2020.02.02 Vasárnap 17:00NB II. Kelet "B" Miskolci VSC - Gödöllői RCMiskolc, Tizehonvéd utca 21. (Herman Ottó Gimnázium)
2020.02.09 Vasárnap 16:00NB II. Kelet "B" Gödöllői RC - VRCKGödöllő, Petőfi Sándor u. 12. (Török Ignác Gimnázium)
TÁMOGATÓINK



EGYÜTTMŰKÖDŐ PARTNEREINK