OSB 5. hely
2015.06.01 11:00
Serdülő lányaink a hétvégén Dunaújvárosban vizitáltak, a mérleg: egy győzelem, három vereség, 5. hely.
Pénteken két csoportmeccsel kezdték Szabados István tanítványai. Az UTE ellen sajnos még nem melegedtünk be eléggé, és egy sima vereségbe futottunk bele. Ezután jött a Békéscsaba, az első két szett álomszerú volt (meg is nyertük), azonban utána valami megtört, sorra mentek el a pontok, és a Csaba behúzta a meccset.Szombaton a középdöntőben a Vasas vert el minket, így maradt az ötödik helyért a harc, ráadásul ismét az UTE együttese ellen. Itt sikerült visszavágni a pénteki vereségért, és megszereztük az 5. helyet.
Döntő:
Vasas - Kecskeméti Sportiskola: 3-1 (-18,15,16,12)
A fiú döntőt a Dunaferr nyerte a Kecskemét ellen 3-0-ra.
Végeredmény:
1. Vasas
2. Kecskemét
3. Békéscsaba
4. Nyíregyháza
5. TEVA-Gödöllői RC
6. UTE
Jövő hétvégén Országos Junior Bajnokság Döntő Kaposváron, ahol szintén érdekeltek leszünk.
Hajrá Gödöllő!!!
Vissza











