Pest megye bajnok a Török Ignác Gimnázium
2012.12.02 04:29
E héten szerdán Gödöllő adott otthont a VI. korcsoportosok diákolimpiai megyei döntőjének, amin legnagyobb örömünkre hazai győzelem született.
E héten szerdán Gödöllő adott otthont a VI. korcsoportosok diákolimpiai megyei döntőjének, amin legnagyobb örömünkre hazai győzelem született. A Török Ignác Gimnázium mindhárom csoportmeccsét megnyerte,
így közvetlenül bejutott az országos elődöntőbe! Grtulálunk a lányoknak!
Eredmények:
Gödöllő Török Ignác Gimnázium- Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium: 3-0
Gödöllő Török Ignác Gimnázium- Budaörs Illyés Gyula Gimnázium: 3-0
Gödöllő Török Ignác Gimnázium- Ráckeve Ady Endre Gimnázium: 2-1
A csapat tagjai:
Almási Ramóna, Fekete Henriett, Gelencsér Flóra, Dajka Dalma, Juhász Boglárka, Koleszár Elza, Kóczián Ria, Koleszár Kitti, Német Noémi, Kovács Adél, Lados Szilvi
Edző. Szabados István, Testnevelő: Gőz Tibor
Vissza






