Miután a Miskolci VSC együttese kettős győzelemmel búcsúztatta a Tatabánya csapatát a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében, a legjobb négy közé jutásért a borsodiak ellen játszik a TEVA-Gödöllői RC különítménye. A mieink számára sorsdöntő párharc egyben történelmi jelentőséggel is bír, hiszen a gödöllői hölgyek még soha nem voltak résztvevői a négyes döntőnek. Az oda- és visszavágó ütközeteket a kiírás szerint március 24-ig kell lejátszani.











