Mini bronz
2021.02.15. 15:02

Horváth Kristóf tanítványai Békéscsabán adtak számot tudásukról.

középen a különdíjas Miháli Nóra

Az október 23-i első forduló után került sor az U13-as bajnokság folytatására. Első számú mini csapatunknak ezúttal Békéscsabán kellett pályára lépnie, ahol rögtön az a Nyíregyháza várt rá, amellyel az első körben is farkasszemet nézett. Az akkori 0:3 után ezúttal egy küzdelmes, döntő szettes vereség lett a vége. Ezután a házigazdák következtek, akik ellen sajnos játszmát sem sikerült nyernie a gödöllői lányoknak. A záró mérkőzésen többnyire az addig kevesebb lehetőséget kapó játékosok jutottak szerephez, akik egy nagyon sima és egy szoros játszmában szerezték meg a győzelmet és ezzel a harmadik helyet. Folytatás egy hónap múlva!

Eredmények:
Gödöllői RC – Nyíregyháza SC 1:2 (62:65)

GRC U13:
Berki Dorina - Bosch Rebeka - Centeri Anna - Miháli Nóra (csk.) - Sass Lilla - Szalay Szonja - Szatlóczki Márta - Szatmári Csenge - Telek Nóra - Vas Tamara.

GRC Különdíjas:
Miháli Nóra

Horváth Kristóf (vezetőedző): a két hónapos kihagyás ellenére úgy érzem, játékban sokat fejlődtünk. Néhány alkalmat kivéve fegyelmezetten védekeztek a lányok és önbizalomtól duzzadva támadtak. Sajnos azonban hullámzóan nyitottunk és a ki nem kényszerített hibákat is csökkentenünk kell. Ha ez sikerül, legyőzhetünk topcsapatokat is.