Serdülő és mini csapataink is pályára léptek a múlt hétévgén.

GRC U13

Szalayné Sebők Éva (U17) OSB III. osztály - BVSC-Zugló edzőcsarnok
Gödöllői RC 'B' – BVSC Zugló 'B' 0:3 (69:80)
Gödöllői RC 'B' – Szegedi RSE Fekete 3:0 (75:34)

Az első mérkőzésen a házigazdák ellen lendületesen kezdtek a lányok, rendkívül szoros első szett (28:30) után sajnos a másik két játszmában is alulmaradtunk. Két cserével érkeztünk, kevés lehetőség volt forgatni, pihentetni a játékosokat. A nap második találkozója a Szeged ellen következett, ahol hoztuk a papírformát, és magabiztosan nyertünk.

GRC: Bartha Gitta - Bosch Emma (csapatkapitány) - Kövesdi Réka - Krizsán Kitti - László Fruzsina - Lovász Nóra - Strébl Noémi - Timár Míra - Tóth Roxána - Vas Virág
Megbízott edző: Pelle Ildikó

Őryné Merő Nóra (U13) OMB III. osztály
Vasárnap a Török Ignác Gimnázium tornatermében zajlott a 4. forduló.
Gödöllői RC 'F' – UTE Lila 0:2 (31:50)
Gödöllői RC 'F' – Globe Sport SE 0:2 (34:50)
Gödöllői RC 'F' – KSE mini 3 2:0 (50:30)

Az első mérkőzésen nagyon izgultak a lányok, ami látszott a teljesítményükön is. Fokozatosan lendültek bele a játékba, ami a harmadik mérkőzésen a győzelmet jelentette. Bronzérmet szereztünk, így teljes a kollekció az OMB II. osztályos csapatunk arany, az OMB I. osztályos csapatunk ezüst érmével együtt (utóbbi két csapat hétvégi eredményéről már az elmúlt napokban beszámoltunk).