Gödöllői Röplabda Club

ETO - DVTK: Gólzáporos mérkőzés a Fizz Liga 32. fordulójában

2026.06.22

A Fizz Liga 32. fordulójában került megrendezésre a futballmérkőzés a Győr, ETO Stadionban. A találkozót 7781 néző tekintette meg, izgalmas összecsapásra számítva a hazai ETO és a vendég DVTK között.

A csapatok összeállítása

A mérkőzésen mindkét csapat a legerősebb összeállításában lépett pályára, a győzelem reményében.

ETO F.C.

A hazai csapat a következő felállásban kezdte meg a mérkőzést:

  • Kapus: Samuel PETRÁŠ
  • Védők: Ștefan VLĂDOIU, CSINGER Márk, Miljan KRPIĆ, Daniel ŠTEFULJ
  • Középpályások: VITÁLIS Milán, TÓTH Rajmund, BÁNÁTI Kevin, Claudiu BUMBA
  • Támadók: SCHÖN Szabolcs, Nadhir BENBOUALI
Az ETO FC kezdőcsapatának felállása a mérkőzés előtt

DVTK

A vendég Diósgyőri VTK játékosai a következők voltak a kezdőcsapatban:

  • Kapus: BÁNHEGYI Bogdán
  • Védők: SZAKOS Bence, SZATMÁRI Csaba, TAMÁS Márk, BÁRDOS Bence, KISS Bence
  • Középpályások: Nazar KOVALENKO, Anderson ESITI, HOLDAMPF Gergő, MACSÓ Máté
  • Támadó: GALÁNTAI Tamás
A DVTK játékosai a bemelegítés során a mérkőzés előtt

A mérkőzés eseményei és gólok

A találkozó során az ETO dominált a gólszerzésben, jelentős előnyt kiharcolva már az első félidőben.

Gólszerző Perc Eredmény Csapat
SCHÖN Szabolcs 33. 1-0 ETO
Nadhir BENBOUALI 44. 2-0 ETO
SCHÖN Szabolcs 47. 3-0 ETO
FARKAS Ruben (öngól) 66. 4-0 DVTK

A 33. percben SCHÖN Szabolcs szerezte az első gólt, ezzel 1-0-ra módosítva az állást.

Nem sokkal később, a 44. percben Nadhir BENBOUALI növelte az ETO előnyét, a félidő előtt már 2-0 volt az eredmény.

A második félidő elején, a 47. percben SCHÖN Szabolcs újabb gólt szerzett, kialakítva a 3-0-ás állást.

A 66. percben FARKAS Ruben öngóljával (4-0) tovább nőtt az ETO előnye.

GÓLZÁPOR | 32. FORDULÓ | FIZZ LIGA 2025/26

Cserék és taktikai változtatások

A mérkőzés során mindkét csapat több játékos cserét hajtott végre, igyekezve frissíteni a felállást és új lendületet adni a játéknak.

  • A 46. percben GALÁNTAI Tamás helyett SAJBÁN Máté és Anderson ESITI helyett FARKAS Ruben állt be a DVTK-nál.
  • BÁNÁTI Kevin helyett BÍRÓ Barnabás az 57. percben lépett pályára az ETO színeiben.
  • MACSÓ Máté helyett KISS László a 68. percben érkezett a DVTK csapatába.
  • Claudiu BUMBA helyett Oleksandr PYSHCHUR és Ahmed BENBOUALI helyett SZÉP Márton a 69. percben került be az ETO-ba.
  • HOLDAMPF Gergő helyett VARGA Zétény és SZATMÁRI Csaba helyett KOMLÓSI Bence a 77. percben cserélt a DVTK-nál.
  • SCHÖN Szabolcs helyett Jovan ŽIVKOVIĆ és Ştefan VLĂDOIU helyett DÉCSY Ádám a 82. percben kapott lehetőséget az ETO-ban.
Kép a cserére készülő játékosokról a kispadon

Fegyelmi lapok

A mérkőzésen három sárga lap is kiosztásra került a játékvezető által, jelezve a pálya feszült pillanatait.

  • Anderson ESITI a 40. percben kapott sárga lapot.
  • BÁRDOS Bence a 62. percben részesült figyelmeztetésben.
  • VITÁLIS Milán a 86. percben kapott sárga lapot.

tags: #hajra #magyarok #hajra #fradi #neger

Népszerű bejegyzések:

GRC