Gödöllői Röplabda Club

Sushido Rheindahlen: Ízletes Sushi és Ázsiai Konyha Mönchengladbachban

2026.06.22

Mönchengladbachban, azon belül is Rheindahlen szívében található a Sushido Rheindahlen, amely egy kellemes hely a sushi kedvelőinek, tökéletes azok számára, akik friss és ízletes ételekre vágynak. Az étterem a helyi gasztronómiai térképen egyedi hellyel bír, különösen az ázsiai és kínai konyha iránt érdeklődők számára.

A Sushido Rheindahlen homlokzata és logója

Étterem áttekintése és hangulat

Bár elsősorban elvitelre specializált hely, a várakozás megéri, mivel minden rendelés magas minőségű alapanyagokat mutat be, amelyek felülmúlják a tipikus büfékínálatot. A vendégek gyakran kiemelik, hogy tipikus elviteles hangulat jellemzi a helyet, ezért sokan eleve elvitelre rendelik az ételt. Ennek ellenére a minőség kárpótolhatja a várakozási időt.

A Sushido Rheindahlen belső tere, elvitelre történő előkészítés közben

Ételminőség és Kínálat

Az ételminőség a Sushido Rheindahlen egyik fő vonzereje. Számos vélemény hangsúlyozza, hogy az étel nagyon finom volt, és első osztályú élelmiszer-minőséget képvisel. Aki szereti a jó sushit, vagy ki szeretné próbálni, annak feltétlenül ide kell mennie. A sushi nagyon jó; finom és friss, összehasonlíthatatlan az all you can eat büfék sushijával. A szakácsok gondosan válogatott alapanyagokból készítik az ételeket, ami hozzájárul az ételek jellegzetes és gazdag ízvilágához.

Az árakat tekintve, sokan úgy ítélik meg, hogy az árak tisztességesek, különösen figyelembe véve az ételek kiváló minőségét. Egy vendég kiemelte: „Az étel első osztályú és mindenkinek nagyon ajánlott ‼️❤️ első osztályú élelmiszer-minőség.”

Visszajelzések az ételekkel kapcsolatban

Azonban, mint minden vendéglátóhelyen, itt is előfordultak vegyes tapasztalatok. Míg a sushi minősége általában dicséretes, néhány más ételről érkeztek negatívabb vélemények. „A pekingi leves sajnos olyan sós volt, mint a Földközi-tenger, a sült rizsnek egyáltalán nem volt íze, a tavaszi tekercsek pedig kérdéses állagúak voltak.” Ez is mutatja, hogy érdemes a specialty ételekre, különösen a sushira fókuszálni, amelyért a hely a leginkább ismert.

Kiszolgálás és Ügyfélélmény

A barátságos és segítőkész személyzet fokozza az élményt, élvezetessé téve minden látogatást. A személyzet barátságos és figyelmes, ami hozzájárul a pozitív ügyfélélményhez. Sok visszatérő vendég dicséri a személyzet hozzáállását, ami miatt szívesen térnek vissza az étterembe.

Mosolygó pincér, ázsiai étteremben

Várakozási idők

Mivel a hely elsősorban elviteles jellegű, egy kicsit tovább tart az étel elkészítése és átvétele. Egy vendég beszámolója szerint: „Este 7 órakor léptünk be a boltba és sushit rendeltünk. Amikor több mint egy óra elteltével végre megkaptuk az ételünket, nagyon csúf volt - lásd a képeket.” Ez is alátámasztja, hogy türelemmel kell lenni, de sokan úgy érzik, hogy „amit kapsz, az mindenképpen megéri.”

Vendégvélemények - Pozitív és Negatív Értékelések

A Sushido Rheindahlen a Google értékelések alapján egy 4.5(148) csillagos minősítéssel rendelkezik a sushi kategóriában, míg egy másik, talán az "ázsiai" vagy "kínai" kategória 2.8(4) csillagot kapott. Ez a két adat is jelzi a sushira specializálódott, magas minőségű konyhát, más ételek esetében pedig eltérő tapasztalatokat.

Kategória Értékelés (átlag) Vélemények száma Főbb jellemzők
Sushi étterem 4.5/5 148 Kiváló minőségű sushi, friss és ízletes, megéri a várakozást, tisztességes árak.
Ázsiai/Kínai étterem 2.8/5 4 Vegyes tapasztalatok, egyes ételek (pl. pekingi leves, sült rizs) minősége megkérdőjelezhető.

Pozitív visszajelzések:

  • „A Sushido Rheindahlen egy kellemes hely a sushi kedvelőinek, tökéletes azok számára, akik friss és ízletes ételekre vágynak.”
  • „Az étel nagyon finom volt.”
  • „A személyzet barátságos és figyelmes.”
  • „A sushi nagyon jó; finom és friss, összehasonlíthatatlan az all you can eat büfék sushijával.”
  • „Az étel első osztályú és mindenkinek nagyon ajánlott ‼️❤️ első osztályú élelmiszer-minőség.”
  • „Biztosan visszatérünk😍”
  • „Kiváló minőségű sushi!”
  • „Szívesen visszatérnék ☺️”
  • „Ma voltam ott először, és biztos vagyok benne, hogy még sokszor fogok.”

Negatív visszajelzések:

  • „Bár elsősorban elvitelre specializált hely, így egy kicsit tovább tart az étel elkészítése.”
  • „Tipikus elviteles hangulat.”
  • „A pekingi leves sajnos olyan sós volt, mint a Földközi-tenger, a sült rizsnek egyáltalán nem volt íze, a tavaszi tekercsek pedig kérdéses állagúak voltak.”
  • „Amikor több mint egy óra elteltével végre megkaptuk az ételünket, nagyon csúf volt - lásd a képeket.”

tags: #unnamed #road #41068 #monchengladbach #nemetorszag

Népszerű bejegyzések:

GRC